Kominek parowy 1500 3D głębokość 300 mm 1 kolor

RABAT 20%

Wymiar: 1500*300*250mm
Wbudowany wymiar: 1480x280x270mm

Akcesoria:
Producent: Water vapor fireplace LODOR
Gwarantowany okres: 24 miesiące
Kod produktu: 3D1500 (1500/300/1)
Dostępność: 1szt 31.10.2024
12 255 Cena netto
15 074 ilošč
Pierwotna cena 18 843, Rabat 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zbiornik na wodę: 2,6 l

Moc: 525W

Waga: 35kg

Podłączenie: 220-240V

Czas spalania 6h - 24h/7 w zależności od regulacji

 
Przy zamówieniu modelu podstawowego cena obejmuje:

* Pilot do włączania, wyłączania i regulacji wysokości płomienia do 7 poziomów.

* Kominkiem można sterować również ręcznie na kominku, można go włączać i wyłączać oraz ustawić na 7 wysokości płomienia.

* Cena obejmuje rurkę, przez którą kominek automatycznie pompuje wodę destylowaną do kominka po włączeniu napełniania. Wyłącza się automatycznie po napełnieniu.

* Kominek parowy jest specjalnie zmodyfikowany, aby imitacja płonącego ognia była prawie nie do odróżnienia od klasycznego ognia.

 
Usługi płatne:

* Aromat
- Stwórz piękną, pachnącą atmosferę dzięki 2 wymiennym zapachom. Możesz włączyć jeden zapach, jeden rodzaj zapachu lub oba jednocześnie.

* Dźwięk ognia jest możliwy za odrębną opłatą. Gdy kominek jest włączony, dźwięk ognia będzie słyszalny automatycznie. Głośność można regulować ręcznie na kominku.

* Kolor ognia za dopłatą. W zestawie znajdują się specjalne żarówki, a kolor ognia można zmienić na dowolny kolor za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Do kominka dołączone są oryginalne żarówki, do których w każdej chwili można wrócić i je wymienić.

* INTELIGENTNY DOM – inteligentny dom dostępny za dodatkową opłatą. Oznacza to, że możesz sterować kominkiem za pomocą centrali, która musi być zainstalowana w mieszkaniu lub domu i która steruje wszystkim w mieszkaniu lub domu. Masz jeden sterownik dla całego domu. Nie dostarczamy tego urządzenia, nasz kominek jest podłączony do mieszkania lub domu SMART HOME. Funkcje włączania i wyłączania oraz regulowana wysokość płomienia w 7 poziomach.
 
* Sterowanie przez APP jest możliwe za dodatkową opłatą. Oznacza to, że możesz sterować kominkiem z telefonu komórkowego za pośrednictwem aplikacji i to nawet nie musisz być w domu. Funkcje włączania i wyłączania oraz regulowana wysokość płomienia w 7 poziomach. Niektórzy klienci nie chcą czekać na uruchomienie kominka, które trwa 2 minuty, a chcą go włączyć przed przyjazdem do domu, aby kominek parowy po wejściu do mieszkania lub domu działał pełną parą.
 
* Jeśli płacisz za nieograniczone napełnianie, kominek będzie działał tak długo, jak chcesz, np. do 24 godzin. Spod kominka lub z boku kominka zostanie wyciągnięta rura napełniająca o długości 1-5 metrów (w zależności od potrzeb). Wąż zakończy się w miejscu, w którym będziesz trzymać wiadro z wodą destylowaną, np. 5-litrową lub 10-litrową (objętość i kształt pojemnika możesz dostosować samodzielnie). Kominek zostanie ustawiony na automatyczne uzupełnianie w razie potrzeby. Twoim zadaniem będzie jedynie sprawdzenie, czy w pojemniku do napełniania jest jeszcze wystarczająca ilość wody.