Kominek parowy 500 3D głębokość 250 mm

RABAT 20%

Wymiar: 500x250x250mm
Wbudowany wymiar: 480x230x270mm

Akcesoria:
Producent: Water vapor fireplace
Gwarantowany okres: 24 miesiące
Kod produktu: Model:3D500
EAN: 8586024023154
Dostępność: Na magazynie 1 ilošč
5 654 Cena netto
6 954 ilošč
Pierwotna cena 8 693, Rabat 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
Zbiornik na wodę: 0,875 l
 
Moc: 175 W
 
Waga: 10 kg
 
Połączenie: 230V
 
Czas palenia 6h - 24h w zależności od regulacji
 
W zestawie automatyczne napełnianie
 
Możliwość dostosowania do pracy ciągłej za dopłatą.
 
Przy zamówieniu modelu podstawowego cena obejmuje:
* Pilot do włączania, wyłączania i regulacji wysokości płomienia do 7 poziomów.
* Kominkiem można sterować również ręcznie na kominku, można go włączać i wyłączać oraz ustawić na 7 wysokości płomienia.
* Cena obejmuje rurkę, przez którą kominek automatycznie pompuje wodę destylowaną do kominka po włączeniu napełniania. Wyłącza się automatycznie po napełnieniu.
* Kominek parowy może palić się przez 4-12 godzin na jedno napełnienie.
* Kominek parowy jest specjalnie zmodyfikowany, aby imitacja płonącego ognia była prawie nie do odróżnienia od klasycznego ognia.
 
Usługi płatne:
 
* Jeśli płacisz za nieograniczone napełnianie, kominek będzie działał tak długo, jak chcesz, np. do 24 godzin. Spod kominka lub z boku kominka zostanie wyciągnięta rura napełniająca o długości 1-5 metrów (w zależności od potrzeb). Wąż zakończy się w miejscu, w którym będziesz trzymać wiadro z wodą destylowaną, np. 5-litrową lub 10-litrową (objętość i kształt pojemnika możesz dostosować samodzielnie). Kominek zostanie ustawiony na automatyczne uzupełnianie w razie potrzeby. Twoim zadaniem będzie jedynie sprawdzenie, czy w pojemniku do napełniania jest jeszcze wystarczająca ilość wody.
 
* INTELIGENTNY DOM – inteligentny dom dostępny za dodatkową opłatą. Oznacza to, że możesz sterować kominkiem za pomocą centrali, która musi być zainstalowana w mieszkaniu lub domu i która steruje wszystkim w mieszkaniu lub domu. Masz jeden sterownik dla całego domu. Nie dostarczamy tego urządzenia, nasz kominek jest podłączony do mieszkania lub domu SMART HOME. Funkcje włączania i wyłączania oraz regulowana wysokość płomienia w 7 poziomach.
 
* Kolor ognia za dopłatą. W zestawie znajdują się specjalne żarówki, a kolor ognia można zmienić na dowolny kolor za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Do kominka dołączone są oryginalne żarówki, do których w każdej chwili można wrócić i je wymienić.