Kominek parowy 600 3D głębokość 300 mm 1 kolor

RABAT 20%

Wymiar: 600*300*250mm
Wbudowany wymiar: 580 * 280 * 270 mm

Akcesoria:
Producent: Water vapor fireplace LODOR
Gwarantowany okres: 24 miesiące
Kod produktu: 3D600 (600/300/1)
Dostępność: 1szt 31.10.2024
6 125 Cena netto
7 534 SZT
Pierwotna cena 9 418, Rabat 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zbiornik na wodę: 1L

Moc: 212 W

Waga: 14kg

Podłączenie: 220-240V

Czas spalania 6h - 24h/7 w zależności od regulacji

Efekt spalania powoduje powstawanie suchej pary o minimalnej zawartości wilgoci.
W bezpośrednim sąsiedztwie naszego kominka parowego nad efektem ognia można umieścić dowolne przedmioty, a sucha para nie zwilży ich ani nie uszkodzi.
Można więc umieścić telewizor, obraz lub cokolwiek innego nad kominkiem bez ryzyka uszkodzenia.

Przy zamówieniu modelu podstawowego cena obejmuje:

* Pilot zdalnego sterowania do włączania, wyłączania i regulacji wysokości płomienia do 7 poziomów.

* Kominek może być również sterowany ręcznie na kominku, można go włączać i wyłączać oraz ustawić 7 wysokości płomienia.

* W cenę wliczony jest wąż, przez który kominek automatycznie pompuje wodę destylowaną do kominka po włączeniu napełniania. Po napełnieniu automatycznie się wyłączy.

* Kominek parowy jest poddawany specjalnej obróbce, dzięki czemu imitacja płonącego ognia jest prawie nie do odróżnienia od tradycyjnego ognia.

Usługi płatne:

* Aroma - Stwórz piękną pachnącą atmosferę dzięki 2szt wymiennych zapachów. Możesz włączyć jeden zapach, jeden rodzaj zapachu lub oba jednocześnie.

* Dźwięk ognia jest dostępny za osobną opłatą. Po włączeniu kominka dźwięk ognia będzie słyszalny automatycznie. Głośność można regulować ręcznie na kominku.

* Jeśli zapłacisz za nieograniczone napełnianie, kominek będzie działał tak długo, jak chcesz, np. do 24 godzin. Z dołu lub z boku kominka (w zależności od potrzeb) będzie prowadził 1-5-metrowy wąż do napełniania. Wąż będzie kończył się w miejscu, w którym zostanie odłożona kolba z wodą destylowaną, np. 5-litrowa lub 10-litrowa (można samodzielnie dostosować objętość i kształt kolby). Kominek zostanie ustawiony w taki sposób, aby automatycznie uzupełniał wodę w razie potrzeby. Jedynym zadaniem użytkownika będzie sprawdzenie, czy w pojemniku jest jeszcze wystarczająca ilość wody.

* SMART HOME - inteligentny dom jest dostępny za dodatkową opłatą. Oznacza to, że możesz sterować kominkiem za pomocą jednostki sterującej, która musi być zainstalowana w mieszkaniu lub domu i która kontroluje wszystko w mieszkaniu lub domu. Masz jeden kontroler dla całego domu. Nie dostarczamy tego urządzenia, nasz kominek jest podłączony do mieszkania lub domu SMART HOME. Funkcje włączania i wyłączania oraz regulowana wysokość płomienia na 7 poziomach.